TMS320VC33PGE150
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Contact Now
TMS320VC33PGE150
TMS320VC33PGE150
TMS320VC33PGE150 Type Floating Point Interface Serial Port ClockRate 75MHz Non-VolatileMemory External On-ChipRAM 136.25kB Voltage-I/O 3.30V Voltage-Core 1.80V OperatingTemperature 0°C ~ 90°C (TC) ...