TMS320VC5416PGE160
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Contact Now
TMS320VC5416PGE160
TMS320VC5416PGE160
TMS320VC5416PGE160 Type Fixed Point Interface Host Interface, McBSP ClockRate 160MHz Non-VolatileMemory ROM (32kB) On-ChipRAM 256kB Voltage-I/O 3.30V Voltage-Core 1.60V OperatingTemperature -40°C ~ ...