LM385Z-2.5/NOPB
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Contact Now
LM385Z-2.5/NOPB
LM385Z-2.5/NOPB
LM385Z-2.5/NOPB ReferenceType Shunt OutputType Fixed Voltage-Output(Min/Fixed) 2.5V Voltage-Output(Max) - Current-Output 20 mA Tolerance ±3% TemperatureCoefficient 150ppm/°C Noise-01Hzto10Hz - Noise...