MSC8144VT800A
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Contact Now
MSC8144VT800A
Brand Name : NXP USA Inc.
Model Number : MSC8144VT800A
MOQ : 1PCS
Price : Negotiation
Payment Terms : T/T
Supply Ability : 999999+PCS
Delivery Time : 2-7 work days
Type : SC3400 Core
Interface : Ethernet, I²C, SPI, TDM, UART, UTOPIA
ClockRate : 800MHz
Non-VolatileMemory : External
On-ChipRAM : 10.5MB
Voltage-I/O : 3.30V
Voltage-Core : 1.00V
OperatingTemperature : 0°C ~ 90°C (TJ)
MountingType : Surface Mount
Package/Case : 783-BBGA, FCBGA
Contact Now
MSC8144VT800A
TypeSC3400 Core
ClockRate800MHz
Non-VolatileMemoryExternal
On-ChipRAM10.5MB
Voltage-I/O3.30V
Voltage-Core1.00V