MSC8157ESVT1000A
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Contact Now
MSC8157ESVT1000A
Brand Name : Freescale Semiconductor
Model Number : MSC8157ESVT1000A
MOQ : 1PCS
Price : Negotiation
Payment Terms : T/T
Supply Ability : 999999+PCS
Delivery Time : 2-7 work days
Type : SC3850 Six Core
Interface : Ethernet, I²C, PCI, RGMII, Serial RapidIO, SGMII, SPI, UART/USART
ClockRate : 1GHz
Non-VolatileMemory : ROM (96kB)
On-ChipRAM : 6.375MB
Voltage-I/O : 1.00V, 1.50V, 2.50V
Voltage-Core : 1.00V
OperatingTemperature : 0°C ~ 105°C
MountingType : Surface Mount
Package/Case : 783-BBGA, FCBGA
Contact Now
MSC8157ESVT1000A
TypeSC3850 Six Core
ClockRate1GHz
Non-VolatileMemoryROM (96kB)
On-ChipRAM6.375MB
Voltage-I/O1.00V, 1.50V, 2.50V
Voltage-Core1.00V