ADSP-BF533SBBZ500
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Contact Now
ADSP-BF533SBBZ500
Brand Name : Analog Devices Inc.
Model Number : ADSP-BF533SBBZ500
MOQ : 1PCS
Price : Negotiation
Payment Terms : T/T
Supply Ability : 999999+PCS
Delivery Time : 2-7 work days
Type : Fixed Point
Interface : SPI, SSP, UART
ClockRate : 500MHz
Non-VolatileMemory : ROM (1kB)
On-ChipRAM : 148kB
Voltage-I/O : 3.30V
Voltage-Core : 1.20V
OperatingTemperature : -40°C ~ 85°C (TA)
MountingType : Surface Mount
Package/Case : 169-BBGA
Contact Now
ADSP-BF533SBBZ500
TypeFixed Point
InterfaceSPI, SSP, UART
ClockRate500MHz
Non-VolatileMemoryROM (1kB)
On-ChipRAM148kB
Voltage-I/O3.30V
Voltage-Core1.20V