SM320VC33PGEA120EP
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Contact Now
SM320VC33PGEA120EP
SM320VC33PGEA120EP
SM320VC33PGEA120EP Type Floating Point Interface Serial Port ClockRate 60MHz Non-VolatileMemory External On-ChipRAM 136.25kB Voltage-I/O 3.30V Voltage-Core 1.80V OperatingTemperature -40°C ~ 100°C (TC...