SM320VC33PGEA120EP
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Contact Now
SM320VC33PGEA120EP
Brand Name : Texas Instruments
Model Number : SM320VC33PGEA120EP
MOQ : 1PCS
Price : Negotiation
Payment Terms : T/T
Supply Ability : 999999+PCS
Delivery Time : 2-7 work days
Type : Floating Point
Interface : Serial Port
ClockRate : 60MHz
Non-VolatileMemory : External
On-ChipRAM : 136.25kB
Voltage-I/O : 3.30V
Voltage-Core : 1.80V
OperatingTemperature : -40°C ~ 100°C (TC)
MountingType : Surface Mount
Package/Case : 144-LQFP
Contact Now
SM320VC33PGEA120EP
TypeFloating Point
InterfaceSerial Port
ClockRate60MHz
Non-VolatileMemoryExternal
On-ChipRAM136.25kB
Voltage-I/O3.30V
Voltage-Core1.80V