ADSP-BF531SBSTZ400
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Contact Now
ADSP-BF531SBSTZ400
ADSP-BF531SBSTZ400
ADSP-BF531SBSTZ400 Type Fixed Point Interface SPI, SSP, UART ClockRate 400MHz Non-VolatileMemory ROM (1kB) On-ChipRAM 52kB Voltage-I/O 3.30V Voltage-Core 1.20V OperatingTemperature -40°C ~ 85°C (TA) ...