ADSP-BF531SBSTZ400
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Contact Now
ADSP-BF531SBSTZ400
Brand Name : Analog Devices Inc.
Model Number : ADSP-BF531SBSTZ400
MOQ : 1PCS
Price : Negotiation
Payment Terms : T/T
Supply Ability : 999999+PCS
Delivery Time : 2-7 work days
Type : Fixed Point
Interface : SPI, SSP, UART
ClockRate : 400MHz
Non-VolatileMemory : ROM (1kB)
On-ChipRAM : 52kB
Voltage-I/O : 3.30V
Voltage-Core : 1.20V
OperatingTemperature : -40°C ~ 85°C (TA)
MountingType : Surface Mount
Package/Case : 176-LQFP
Contact Now
ADSP-BF531SBSTZ400
TypeFixed Point
InterfaceSPI, SSP, UART
ClockRate400MHz
Non-VolatileMemoryROM (1kB)
On-ChipRAM52kB
Voltage-I/O3.30V
Voltage-Core1.20V